Lekarze Kielce

lekarz Agnieszka Picheta

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka
ul.Prosta
Kielce

Polecam Panią Doktor. Wizyta przebiegła miło, bez pośpiechu. Pani Doktor wysłuchała mojego problemu, dokładnie zbadała i wytłumaczyła wszystkie niepokojące mnie obawy. Poświęciła mi duzo czasu, za co jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Woźniczko

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Cudowna pani doktor. Pierwszy raz spotkałam sie z raki zaangażowaniem i podejściem do malego pacjenta oraz jego rodzica. Wszystko wytlumaczone. Czuc że to lekarz z powołania.

dr n. med. Kamilla Barchan-Kucia

OkoEkspert
ul. Zagórska 15
Kielce

Nie dawno musiałem udać się do okulisty ze względu na jakiś stan zapalny. Zasugerowałem się opiniami i nie żałuje - doktor bardzo uprzejma, doradziła jak postępować.
Opinia dodana przez: Olaf

dr hab. Wojciech Kiebzak

Rehabilitant

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Przed wizytą u Profesora Kiebzaka warto zadać sobie pytanie czy jako rodzic chcemy mieć realny wpływ na sprawność fizyczną naszego dziecka, czy oczekujemy że specjalista rehabilitacji będzie z nim ćwiczył. Dlaczego? Pan Profesor diagnozuje dziecko, pokazuje i uczy rodziców jak poprzez codzienną pielęgnację (noszenie, odpowiednie zwracanie się), ćwiczenia i stymulację można pomóc dziecku rozwijać się prawidłowo. Trafiliśmy pod skrzydła Profesora zaraz po urodzeniu córeczki. Otrzymaliśmy instrukcję jakie ćwiczenia i stymulację ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Agata Horecka-Lewitowicz

Psychiatra

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Najlepszy lekarz w Kielcach. Polecam z całego serca Panią Doktor :) Pełna empatii i zrozumienia. Jak trzeba to opieprzy;)
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo dobry,sumienny,dokładny ,miły,sympatyczny doktor.Zawsze trafne diagnozy,duża troska o pacjenta.Jeszcze nigdy nie miałam przyjemności korzystania z tak dobrych specjalistow jak Pan doktor.Polecam w 100%kazdemu .A ja cieszę się niezmiernie ,że wreszcie znalazłam tak dobrego doktora .
Opinia dodana przez: Aneta Cieszyńska

lek. dent. Leszek Zimny

Chirurg stomatolog

Prywatny gabinet stomatologiczny
25-111 Kielce

Pan doktor usunął mi ósemkę dolna dosłownie w 5 sekund.Najważniejsze ,że umówiony byłem na wizytę na godzinę 14,od razu zostałem poproszony do gabinetu,nie zdążyłem się nawet wystraszyć.Znieczulenie wykonane mistrzowsko.Żona doktora dokładnie wyjaśniła mi jak mam postępować po wyrwaniu,żeby nie było problemów.A na nfz zapisali mnie za 2 miesiące.Dobrze wydana stówa.

lekarz Sławomir Marcinkowski

Traumatolog, Ortopeda

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jolanta Komorowska

Paderewskiego 4a lok. 9
25-017 Kielce

Naprawdę polecam Panią doktor. Przemiła i bardzo kompetentna. Chodzę do niej od 16 roku życia, dwa razy do roku - zawsze wizyty wypadały bezstresowo. Szkoda że się przeprowadziłam do innego miasta.

lek. dent. Gabriela Filipczak

Zakład Opieki Specjalistycznej
Św. Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Chodzę do Pani dosyc nieregularnie, ale około 2 lata. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, chociaż nie zawsze pamieta imię :) W tym czasie odwiedziałam równiez innych specjalistów, ale zawsze wracam do tej samej, widzi wiecej niż inni, robi w gabinecie przeswietlenie, obrazowo pokazuje problem, oraz przebieg leczenia, jest bardzooo spokojna, ale to bardzo przez co niestraszny mi stomatolog. Zaciagnełam do tej Pani juz parę ...

lek. dent. Aleksy Bernatek

NZOZ EKSTRADENT SP. J.
ul. Juliusza Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

Prawdziwy, zaangażowany, pełen pozytywnej energii, wiedzy, precyzyjnie i zrozumiale wyjaśniający proces leczenia. Dający pozytywną energię. Kulturalny, z szacunkiem wykonujący swoją pracę i traktujący pacjentów.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Maria Kotwa-Siwoń

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
Pocieszka 11 środa 17-18:00
Kielce

Jeden z najlepszych pediatrów w mieście, takich lekarzy już nie ma. Kompetentna i dokładna, poza tym ma intuicję

lekarz Zbigniew Guzera

Internista, Reumatolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Marzena Ozimirska

Protetyk, Stomatolog

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Pani Doktor jest pasjonatką swojej pracy, bardzo sprawna manualnie, lubi wyzwania, życzliwa i sympatyczna, polecam

lekarz Anna Chmura

Os. Na Stoku 55b/23
25-437 Kielce

Byłem pacjentem p. Doktor w szpitalu. Spotkałem się z dużym ciepłem tak potrzebnym wystraszonemu choremu. Nie zostawiła mnie bez rozwiązania zgłaszanych problemów zdrowotnych, wyczuwałem zaangażowanie i co ogromnie ważne dobroć. Wyszedłem do domu mocno podbudowany zdrowotnie a również patrzący optymistycznie na przyszłość. DZIĘKUJĘ!

lekarz Włodzimierz Witwicki

Przychodnia
Jagiellońska 70
25-736 Kielce

Konkretny, nie wciska bajek, z dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo dobry chirurg ortopeda. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Arkadiusz Żurawski

Fizjoterapeuta

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Miałam niedawno przyjemność być na wizycie z dziećmi u dr Żurawskiego i muszę przyznać, że dr w bardzo kompleksowy sposób udzielil nam wielu wskazówek i wyjaśnił wiele rzeczy. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że pan dr jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem wprost stworzonym do pracy z dziećmi. Jest bardzo ciepły i opiekunczy w relacji z maluchami, w stosunku do rodziców wykazuje się wielkim zaangażowaniem, jest bardzo oddany swojej pracy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jarosław Mikołajewicz

Reumatolog, Internista

Zakład Stomatologiczny
ROMUALDA 3
25-322 Kielce

Lecze sie od lat . Super specjalista .Reumatolog bardzo dobry .

lekarz Szymon Brocki

Przychodnia Stomatologiczna "ESTEDENT" Paweł Staszczyk
Mariana Langiewicza 35
25-381 Kielce

Wspaniały lekarz i specjalista, miły ,serdeczny i wyrozumiały dla pacjenta. Takich lekarzy spotkać to rzadkość . Polecam

lekarz Izabela Wiek

Radiolog

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Wspaniały lekarz diagnosta. Ma doświadczenie. Jest daqrdzo dobra, jeśli chodzi o sutek. Przesympatyczna, super babka. Polecam.